ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
Dzisiaj w naszej szkole odbyło się artystyczne zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Po odśpiewaniu hymnu szkoły Pan Dyrektor Marcin Bednarz przywitał wszystkich,w tym głównych bohaterów uroczystości - uczniów klasy VIII Dyplomy i nagrody otrzymali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, zachowaniu i frekwencji.).Wyróżniono również uczniów różnych konkursów i działalności szkolnej (m.in.Samorządu Szkolnego i gazetki szkolnej). Podziękowania dostali Rodzice Uczniów kl.VIII, Dyrekcja, Wychowawcy, Nauczyciele, Pracownicy SP12. Kwiatami i bukietem ciepłych słów pożegnaliśmy Panie, które przez wiele lat związane były z Naszą szkołą i odchodzą na emeryturę: p.Agnieszkę, p.Mariolę oraz p.Martę.
W części artystycznej taneczno-wokalnej wystąpiły uczennice kl. IV i kl.V. Uczniowie kl.VIII złożyli podziękowania Wychowawcy i Nauczycielom, a przedstawiciele klas VII pożegnali i wręczyli na pamiątkę upominki "Szczęśliwej drogi już czas..." Obyście wybierali dobre drogi. POWODZENIA.
Na szczególne uznanie zasługują uczniowie z klasy siódmej Jagoda Sysak i Radosław Krygowski. Zostali oni finalistami przedmiotowych konkursów kuratoryjnych- Jagoda z języka polskiego, a Radek z geografii.
Podczas uroczystego podsumowania roku w naszej szkole zostały nagrodzone następujące osoby (które uzyskały świadectwo z wyróżnieniem) :
Z klasy IV : Jan Brzozowski, Paweł Brzozowski, Daniel Giera, Natalia Gilarska, Nikola Guzek,Pola Guzek, Anna Kielar, Franciszek Kłosowicz, Wojciech Kosiorowski, Elżbieta Krawczyk, Paweł Krawczyk, Szymon Krygowski, Jagoda Lech, Hubert Lipa, Martyna Skalska, Olga Stączek, Aleksandra Szaro, Franciszek Władyka , Dominika Zakrzewska . Wzorowa frekwencja : Jagoda Lech, Dominika Zakrzewska, Martyna Skalska, Daniel Giera.
Z klasy V : Maksymilian Gałuszka, Julia Janusz , Lena Jucha, Emilia Kozubek, Jagoda Nowak, Daria Półchłopek, Wiktoria Sajdak, Wojciech Socha, Zofia Warchoł, Piotr Zawada.
Wzorowa frekwencja : Wojciech Kumorek, Jagoda Nowak, Wojciech Socha, Zofia Warchoł, Mateusz Pankiewicz, Daria Półchłopek.
Z klasy VI a : Amelia Barć, Marcelina Kordyś, Wiktoria Kosiorowska, Lena Krystofiak, Julia Markowicz, Zuzanna Sciepura, Wojciech Szarek, Julia Szmyd, Szymon Watychowicz,
Wzorowa frekwencja : Fabian Przepióra, Olivia Hejnar.
Z klasy VI b : Elena Giera, Julia Nowak, Nina Stefanik, Ignacy Władyka, Zuzanna Wojewódka, Amelia Baran, Jan Buczek, Kacper Haniebnik, Jakub Kurkierewicz, Milena Madej, Anna Masłyk, Monika Michalczyk, Maja Panasiuk, Kamila Sajdak, Wojciech Zajdel.
Wzorowa frekwencja : Ignacy Władyka.
Z klasy VII a : Oliwia Chłap, Zuzanna Gałuszka, Katarzyna Ginter, Alan Gleń, Aleksandra Gruchlik, Radosław Krygowski, Kacper Pilch, Tobiasz Rospond, Jagoda Sysak, Filip Tutak.
Wzorowa frekwencja : Gabriel Lech, Jakub Janusz, Klaudia Bożek.
Z klasy VII b : Oliwia Jaworska, Milena Kubit, Miłosz Kozubek.
Z klasy VIII : Emilia Dziedzic, Miłosz Gruchlik, Lena Kowalczyk, Maciej Krawczyk, Maja Makulska, Tymoteusz Serafin, Emilian Szarek, Olaf Werner, Alicja Zajdel.
Wzorowa frekwencja : Alicja Zajdel.